ITD SHPK
DELL Inspiron 5521

Proçesori: Intel® Core™ i5-3337U
Memorja: 4096MB DDR3  
HDD: 500GB
Ekrani: 15.6" HD, WLED TL
Grafika: 1GB Radoen 7670M
Wireless, Bluetooth, Webcam
Garancia: 3 Vjet

 
Zgjidhje Point of Sale
 • Terminali all-in-one, POS
 • Printer Termik - Fatura / Etiketa
 • Lexues Barkode  
 • Sirtar Lekësh 
 • Ekran tregues për klientin 

  Pse duhet ta BLEJ?
  - Lehtësi në menaxhim të biznesit.
  - Investim i qëndrueshëm në kohë
  - Seriozitet i biznesit ndaj klientit
  - Organizim i mirë, shitje e shpejtë
  - Reduktim me 50% i kohës së
    proçesit të shitjes
  - Optimizim i hapësirës së postit të
    punës

Tregu i Synuar:

- Bar / Restorant
- Hotele / Kazino

- Spitale / Farmaci
- Supermarkete
- Dyqane Retail / Butik

 

 

 

 

 
Epson L110/L210/L300/L355/L550

Ideal për përdorim në shtëpi dhe biznes. Seria e re e printerave dhe multifunksionaleve Epson me sistemin ink tank, kombinojnë komoditetin, cilesinë, besueshmërinë dhe ultra-kosto të ulët printimi. Këto printer lëvrojnë printime bardh-zi dhe me ngjyra me kosto të përballueshme.
Për më shumë vizitoni www.epson.eu.

 
HP Ink Advantage

Printoni më shumë, paguani më pak.
Eshtë matematikë e thjeshtë.

Me HP DeskJet Ink Advantages ju mund të printoni deri 2 herë më shumë faqe me të njëjtën kosto ndërkohë që nuk kompromentoni cilësinë. Që nga projektet e mëdha, tek detyrat e shtëpisë së fëmijevë, e deri tek arti, printoni aq sa ju nevojitet në një kosto më ekonomike. Bëni të gjitha projektet tuaja të shkëlqejnë. Përzgjidhni HP. Për më tepër hp.com/printmoreforless

Produkte të disponueshme:
CZ280C DJ Ink Advantage 2515
CZ280C DJ Ink Advantage 3515
CZ275C DJ Ink Advantage 3525
CZ282C DJ Ink Advantage 5525
CZ282C DJ Ink Advantage 6525
CZ283C DJ Ink Advantage 4615
CZ284C DJ Ink Advantage 4625

 
HP ProBook 4540s Notebook PC

Proçesori: Intel Core i5-3230M, (2.6GHz, 3MB)
RAM: 6GB DDR3
HDD: 750GB
Wireless, Bluetooth, Webcam
Garancia: 1 Vit

 

 

 
IBM Software

IBM Software

 • Business Analytics
 • Enterprise Content Management
 • Information Management
 • Lotus software
 • Rational software
 • Tivoli software
 • WebSphere software
 • System z™ software
 
Lenovo IdeaTab S6000

Proçesori: MT 8389/8125 Quad Core 1.2GHz
Sistemi Operativ: Android 4.2 JellyBean
RAM: 1GB LP-DDR2
Ekrani: 15.1" IPS, 1280x800px
Kamera: 0.3M Përparme, 5.0MP e Pasme
Garancia: 1 Vit

 

 

 
Produkte Genius

Mouse, Tastiera, Bokse, Kufje / Mikrofonë, Webcam, Power Bank, Çanta.

 
Produkte Verbatim

Portable HDD, USB, DVD-R

 
Tripplite

Energji e pavarur në të gjitha situatat:
• Mbroni pasjisjet tuaja me vlerë
• Ruani të dhënat tuaja
• Qëndroni të mbrojur në zyrën tuaj ose në rrugë

INVERTER / KARIKUES
Energji mobile, backup dhe remote
SISTEME UPS
Energji baterie backup e besueshme dhe mbrojtje e plotë.
Grup Prizash
Me mbrojtje të sigurtë ndaj luhatjeve të tensionit

Energji - PDU's
Mbrojtje - Sisteme UPS
Menaxhim - Menaxhim i aseteve. Zgjidhje KVM/ Console
Organizim - Sisteme Rack
Ftohje - Njesi AC
Ndërlidhje - Instalim

 
HP ProLiant Servers

HP Server - Vlerë e shtuar. Teknologji për biznesin në rritje të klientëve tuaj.

Insistoni në cilësinë HP, por paguani më pak.
Ndërtoni zgjidhje të kompletuara për biznesin e vogël ose të mesëm të kliënteve tuaj ndërkohe që shijoni avantazhet e shitjes së produkteve tona me Vlerë të shtuar.

- HP ProLiant DL320e Gen8 v2 Server
- HP ProLiant DL380p Gen8 Server
- HP ProLiant ML350p Gen8 Server

 
Microsoft Office 365

Considerin Google Apps for business?

Then consider their gaps compared with Microsoft Office 365:

• Google Apps requires certain browsers and devices to enable access anywhere.
• With Google Apps, phone support is restricted to major outages affecting a majority of your users.
• Google Docs lacks functionality like tracking document changes, editing images, and formatting text columns.


Get Office 365, the professional solution.

Its Office applications are the world’s most widely used productivity tools. Plus you get Outlook’s integrated email, calendaring and contact management
capabilities. And, because it’s cloud-based, you can stay connected, productive, and always up to date, even on the go.

 
Kontakt

    ITD shpk
    Gjergji Center
    Rr. Murat Toptani, Tiranë
    Tel: +355 4 2256031
    Fax: +355 4 2256013

(C) Copyright ITD Sh.p.k. All rights reserved.